Tarcze KLASYCZNE

W tym dziale oferujemy tarcze treningowe klasyczne, proste, tarcze profilowane wykonane z materiału plawil. Tarcze bokserskie są niezwykle wytrzymałe i odporne na zrywanie i rozciąganie. Wypełnione zostały pianką poliuretanową, która bardzo dobrze amortyzuje uderzenia. Pianka nie kruszy się i ma bardzo dużą żywotność, i co najważniejsze, po uder...

W tym dziale oferujemy tarcze treningowe klasyczne, proste, tarcze profilowane wykonane z materiału plawil. Tarcze bokserskie są niezwykle wytrzymałe i odporne na zrywanie i rozciąganie. Wypełnione zostały pianką poliuretanową, która bardzo dobrze amortyzuje uderzenia. Pianka nie kruszy się i ma bardzo dużą żywotność, i co najważniejsze, po uderzeniach wraca do pierwotnej postaci.

 

Jesteśmy polskim producentem sprzętu do sztuk walki oraz sprzętu sportowego, dlatego oferujemy atrakcyjne ceny oraz doskonałą jakość naszych produktów. Każda tarcza bokserska została starannie wykonana, dopracowana pod każdym względem. Trening z tarczą polecany jest do ćwiczeń ciężkich technik oraz kopnięć.

 

Tarcze bokserskie dostępne w naszym sklepie Ring objęte są 24-miesięczną gwarancją. Wszystkie tarcze treningowe polecane są przez Damiana Grabowskiego!

Więcej

Tarcze KLASYCZNE Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów