WALL BALL'E

Wall Ball znane są jako piłki lekarskie, które sportowcy wykorzystują do treningów m.in. crossfit. Wall ball’e polecane są także do treningów ogólnorozwojowych w wielu dyscyplinach sportowych. Wall ball angażuje całe ciało, dzięki czemu trening z piłką lekarską korzystnie wpływa na ogólną sprawność fizyczną. Trening z wall ball’em zwiększa wytrz...

Wall Ball znane są jako piłki lekarskie, które sportowcy wykorzystują do treningów m.in. crossfit. Wall ball’e polecane są także do treningów ogólnorozwojowych w wielu dyscyplinach sportowych. Wall ball angażuje całe ciało, dzięki czemu trening z piłką lekarską korzystnie wpływa na ogólną sprawność fizyczną. Trening z wall ball’em zwiększa wytrzymałość, szybkość oraz siłę.

 

Piłki lekarskie producenta Ring wykonane są z niezwykle wytrzymałego materiału, tego samego, z którego produkujemy worki bokserskie. Jest on wytrzymały oraz odporny na warunki atmosferyczne. Z piłką lekarską Ring możesz ćwiczyć w każdym miejscu.

 

W naszym sklepie online znajdziesz piłki crossfit 5, 10, 15,20 oraz 25kg. Zapraszamy do zakupów profesjonalnych wall ball polskiego producenta Ring. 

Więcej

WALL BALL'E Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów