Mocowanie worka bokserskiego treningowego

Mocowania worka bokserskiego są niezmiernie istotnym elementem, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. W sklepie Ring Sport możesz znaleźć wiele rodzajów oraz ciekawych rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie coś pasującego do swoich preferencji. Poniżej przedstawione zostaną przykładowe opisy poszczególnych mocowań.

Mocowanie sufitowe okrętka jest uchwytem wykonanym z 2mm blachy unoszącym do 30 kg worka bokserskiego. Główną zaletą tego mocowania jest fakt, że okrętka jest zgrzana wraz z uchwytem, dzięki czemu worek kręci się wokół własnej osi, łańcuchy się nie plączą, a worek nie podskakuje.  Zatem jest to rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i nielubiących marnować czas na zbędne odplątywanie łańcuchów.

Kolejnym interesującym pomysłem jest mocowanie sufitowe owalne, stworzone z 3mm blachy. Model ten nadaję się do worków bokserskich o wadze do 80kg. Zaletą jest także mocny karabińczyk 8mm wraz z śrubami i kołkami w zestawie.

Przejdźmy teraz do modeli dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Uchwyt wieszak ścienny potrafi utrzymać 100 kg worka bokserskiego, mocowanie posiada także dodatkowe wzmocnienia tj. dwa płaskowniki w celu ustabilizowania całego uchwytu. Podobny model jest także oferowany w wersji unoszącej 200 kg, zatem jest doskonałym rozwiązaniem dla doświadczonych użytkowników.

Kolejnym modelem jest uchwyt do worka bokserskiego mocowany do drabinek. Główną zaletą tego uchwytu jest fakt, iż jest on mobilny oraz łatwy do przymocowania. Wieszak nadaje się do worków bokserskich o wadze do 200kg. Warto także napomnieć, że są to produkty polskie, więc są solidnie wykonane, gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa.

Mam nadzieję, że ten wpis przybliży Wam rodzaje mocowań worków bokserskich i pomoże przy wyborze odpowiedniego dla Was mocowania.