MATA PLAWIL 200X100X4CM Zobacz większe

MATA PLAWIL 200X100X4CM - mata tatami sportowa

RING SPORT

Nowy

Maty tatami zastosowane jako podłoże w salach treningowych sztuk walki zapewniającą bezpieczeństwo ćwiczących. Idealna do Judo, Zapasów, MMA, BJJ oraz wszystkich sportów walki.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,80 zł.


255,00 zł

Dostawa już od
30,00 zł!


Opis

PrzeznaczenieSztuki Walki / Fitness
Materiałplawil
Wymiary200X100X4CM

Więcej informacji

MATA SPORTOWA PLAWIL o wymiarach 200x100x4cm w całości szyte (nie klejone) firmy RING

Maty tatami zastosowane jako podłoże w salach treningowych sztuk walki zapewniającą bezpieczeństwo ćwiczących. Idealna do Judo, Zapasów, MMA, BJJ oraz wszystkich sportów walki gdzie występują rzuty oraz walka w parterze.

Produkowane przez nas Tatami to produkt najwyższej jakości w całości szyty (nie klejony). Schemat szycia w naszych matach zapewnia że wszystkie szwy znajdują się tylko na spodzie maty (na dolnej krawędzi maty). Dzięki zastosowaniu techniki zszywania nie ma obawy że mata się rozklei (podczas użyłkowania lub magazynowania), daje to również możliwość wymiany pokrowca na nowy(nie ma takiej możliwości w sprzedawanych matach sportowych które są klejone)

Dostępne w naszej ofercie maty 2m x 1m x 4cm oraz produkowane przez nas maty o wymiarach 2m x 1m x 4cm, pozwalają stworzyć pełnowartościowe pole walki niemal w każdej sali treningowej.

Mata o wymiarach 2m x 1m x 4cm

Wykonane są z pianki poliuretanowej pokrytej bardzo wytrzymałym materiałem wykorzystywanym głownie do produkcji plandek, powłok i namiotów wojskowy PLAWIL. Wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa wtórnie spieniana o gramaturze do wyboru:

 • T-180
 • T-200
 • T-220
 • T-240

Maty dostępne są w kolorach: (zdjęcie poglądowe przedstawiające dany kolor)

 • czarnym
 • niebieskim
 • czerwonym

Dlaczego kupić tą matę?
Sprawdź nasze komentarze, wszyscy są zadowoleni!
Mata firmy RING to produkt firmowy z renomą na Polskim rynku.

Czy wiesz, że maty RING są doskonałej jakości?!
Dlaczego?
Już wyjaśniamy :

Najważniejsze cechy to:
 • Bezpieczeństwo - nasze maty zapewniają użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa, potwierdzony certyfikatem Centralnego Instytutu Sportu.

 • Materiał - pokryte bardzo wytrzymałym materiałem PLAWIL, wypełnione pianką poliuretanową wtórnie spienioną.

 • Zastosowanie - jako podłoże w salach treningowych sztuk walki np. Judo, Zapasów, MMA, BJJ.

 • Produkt w całości szyty - wszystkie szwy znajdują się tylko na spodzie maty, nie ma obawy że mata się rozklei.

 • 2 LATA GWARANCJI !

Uwaga: istnieje możliwość wykonania pokrowca na pole walki z materiału „Plawil matowy” (materiał ten ma właściwości antypoślizgowe i używany jest na maty zapaśnicze). Zastosowanie pokrowca wydłuża żywotność mat oraz ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Termin realizacji: około 14 dni

Cennik wysyłkowy

Po zakupie otrzymują Państwo numer trackingowy

Opcja śledzenia losów przesyłki po numerze listu przewozowego pozwoli uzyskać informacje na temat aktualnego statusu przesyłki krajowej.

Za produkty kupione na naszych aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz!

* Oferta dotyczy tylko i wyłącznie dodatkowych produktów o mniejszych gabarytach, takich jak akcesoria itd. Nie obowiązuje w przypadku zamówienia większej ilości np worków bokserskich ze względu na ich wielkość.

Informacje

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

MATA PLAWIL 200X100X4CM - mata tatami sportowa

MATA PLAWIL 200X100X4CM - mata tatami sportowa

Maty tatami zastosowane jako podłoże w salach treningowych sztuk walki zapewniającą bezpieczeństwo ćwiczących. Idealna do Judo, Zapasów, MMA, BJJ oraz wszystkich sportów walki.

Napisz opinię