WOREK SANDBAG Zobacz większe

WOREK SANDBAG - worek do ćwiczeń

RS-30

RING SPORT

Nowy

Sandbag – torba do ćwiczeń – wszechstronny przyrząd treningowy umożliwiający w szybkim czasie ukształtować sylwetkę oraz wzmocnić mięśnie, zwiększyć siłę, wytrzymałość i kondycję. Worek do ćwiczeń, który wypełnisz m.in. piaskiem lub żwirem.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


104,00 zł

Dostawa już od
15,00 zł!


Opis

Wypełnieniepusty - brak wypełnienia
Materiałplawil

Więcej informacji


worek do ćwiczeń

Profesjonalny SANDBAG firmy RING

kolory worka do ćwiczeńuchwyty worka do ćwiczeń

Opis szczegółowy

Sandbag – torba do ćwiczeń – wszechstronny przyrząd treningowy umożliwiający w szybkim czasie ukształtować sylwetkę oraz wzmocnić mięśnie, zwiększyć siłę, wytrzymałość i kondycję. Ćwiczenia z sandbagiem pozwalają zaangażować do pracy mięsnie głębokie i wyrabiają większą siłę dynamiczną. Pozwala także na zwiększenie koordynacji ruchowej. Przyrząd zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Sandbag to idealny worek do ćwiczeń, cieszący się najlepszymi opiniami!

worek z piaskiem do ćwiczeń

Dostosuj wagę do konkretnego ćwiczenia i swoich potrzeb!

Sandbag posiada w zestawie 4 pokrowce do wypełniania piaskiem lub żwirem co pozwala na swobodne regulowanie wagi i dostosowanie ich do swoich potrzeb (od 1kg do 35kg). Wymiana pokrowców jest bardzo prosta i szybka. Taka ilość pozwala na dokładniejszy dobór wagi do ćwiczeń. Każdy pokrowiec jest wykonany z materiału innego koloru co ułatwia rozróżnianie wagi.

Dane techniczne

Materiał worka Sandbag wykonany jest z mocnego materiału PLAWIL o wzmocnionej strukturze na rozrywanie, posiada 7 wygodnych uchwytów,
Materiał pokrowca Pokrowce wykonane z kodury 600x600, materiału o wyjatkowej odporności na działanie wszelkich warunków atmosferycznych, nie rozdziera się i nie przeciera, z zewnątrz pokryty jest warstwą teflonu,
Wymiary 60x20cm
Waga Możliwa do dostosowania od 1-35kg

Podwójne rzepy gwarantują 100% szczelności!

Dlaczego kupić ten worek sandbag?
Sprawdź nasze komentarze, wszyscy są zadowoleni!
Worek firmy RING to worek firmowy z renomą na Polskim rynku.

Czy wiesz, że worki sandbag RING są doskonałej jakości?!
Dlaczego?
Już wyjaśniamy :

Najważniejsze cechy to:
 • Każdy uchwyt w sandbagu jest mocowany sposobem kopertowym - jest to najmocniejszy sposób szycia i gwarantuje stabilność uchwytu.

  worek do ćwiczeń wypełniony piaskiem
 • Pokrowce wykonane z KODURY - materiału, z którego wykonane są kamizelki kuloodporne, pokrowce na noże, buty taktyczne itd.

 • Sandbag - worek do ćwiczeń posiada 7 wygodnych uchwytów.

  worek do ćwiczeń wypełniony piaskiem
 • Ekstremalna wytrzymałość taśm do 250kg!

 • Podwójne rzepy zapewniają doskonałą szczelność!

 • Worek sandbag stworzony przy współpracy z mistrzem polski i europy MMA wagi cieżkiej Damianem Grabowskim

 • 1 ROK GWARANCJI !

Dostępna kolorystyka

Po zakupie wybierz kolor worka do ćwiczeń! W innym przypadku wysyłamy worek czerwono czarny. Nie odpowiada Ci kolor sandbaga? Zadzwón lub napisz do nas, możemy go zrobić w innej kolorystyce, np pod kolor Twojego klubu.

kolorystyka worków do ćwiczeń wypełniony piaskiem

Cennik wysyłkowy

Po zakupie otrzymują Państwo numer trackingowy

Opcja śledzenia losów przesyłki po numerze listu przewozowego pozwoli uzyskać informacje na temat aktualnego statusu przesyłki krajowej.

Za produkty kupione na naszych aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz!

* Oferta dotyczy tylko i wyłącznie dodatkowych produktów o mniejszych gabarytach, takich jak akcesoria itd. Nie obowiązuje w przypadku zamówienia większej ilości np worków bokserskich ze względu na ich wielkość.

Informacje

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

WOREK SANDBAG - worek do ćwiczeń

WOREK SANDBAG - worek do ćwiczeń

Sandbag – torba do ćwiczeń – wszechstronny przyrząd treningowy umożliwiający w szybkim czasie ukształtować sylwetkę oraz wzmocnić mięśnie, zwiększyć siłę, wytrzymałość i kondycję. Worek do ćwiczeń, który wypełnisz m.in. piaskiem lub żwirem.

Napisz opinię