Ten sklep wymaga tzw. plików cookies, aby uruchomić wszystkie oferowane funkcje. Używając tego sklepu, zgadzasz się na korzystanie z nich i na nasza politykę prywatności. - Przeczytaj więcej - Ukryj tą wiadomość
Eco-line Mata puzzle 100x100x4cm niebiesko - czerwona

Eco-line Mata puzzle 100x100x4cm niebiesko - czerwona

Eco-line Mata puzzle 100x100x4cm niebiesko - żółta

Eco-line Mata puzzle 100x100x4cm niebiesko - żółta

Eco-line Mata puzzle 100x100x2cm niebiesko - czerwona

Mata sportowa typu puzzle o wymiarach 100x100x2 cm w kolorze niebiesko - czerwonym

Mata typu puzzle to idealnie rozwiązanie do wyłożenia podłogi w sali pod ćwiczenia lub sprzęt treningowy. Puzzlowa konstrukcja maty pozwala na szybki i łatwy montaż większych powierzchnipola z kilku/kilkunastu elementów. Maty posiadają właściwości antypoślizgowe przez co idealnie nadają się na każdą powierzchnię. Maty cechują się doskonałą jakością, wykonane są z jednego odlewu ( nie jest klejona ani zgrzewana).

70,00 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Czas nadania przesyłki: Wysyłka w 48h
SKU
RM-302

PROSTA I SZYBKA W MONTAŻU

Mata sportowa "puzzle" jest bardzo prosta i szybka w montażu. Dzięki poszczególnym częściom maty w krótkim czasie złożysz wymagane pole walki. Dwustronność tatami umożliwia kreowanie pól walki o różnych kształtach i wymiarach przy użyciu tego samego tatami, które posiadamy. Możesz stworzyć dowolne pole walki, dopasowane do Twoich potrzeb!

LEKKA I ŁATWA PRZECHOWYWANIU

„Puzzle” są lekkie i zajmują niewielką powierzchnię. Te dwie najważniejsze cechy: rozmiar oraz waga, sprawiają, że matę tatami można zabrać ze sobą wszędzie. Problemów nie stwarza również jej przechowywanie, ponieważ maty sportowe puzzle można ułożyć warstwowo, przez co zajmują powierzchnię tylko 1x1m.

ANTYPOŚLIZGOWA, BEZPIECZNA DLA TRENUJĄCYCH

Mata do ćwiczeń puzzle o strukturze „T” posiada właściwości antypoślizgowe. Przy produkcji maty sportowej Ring, zastosowaliśmy zaawansowaną technologię oraz wysokiej jakości surowce, dzięki czemu mata puzzle podczas ćwiczeń nie przesuwa się. Właściwości antypoślizgowe maty tatami gwarantują większe bezpieczeństwo oraz redukują możliwość poślizgnięcia bądź potknięcia. Aby zredukować ryzyko wystąpienia urazów, stworzyliśmy matę sportową o grubości 2cm! To doskonała propozycja dla wszystkich osób trenujących!

Mata treningowa typu "puzzle" jest idealna do treningów:

- karate
- taekwondo
- kickboxing
- gimnastyki
- aerobiku
- do treningu we własnym domu

DOSKONAŁA JAKOŚĆ WYKONANIA

Mata wykonana jest z jednego odlewu (nie jest klejona ani zgrzewana). Warstwy obu kolorów powstają już na etapie sieciowania podczas wylewania w formie. Gwarantuje to bardzo wysokie spojenie się dwóch elementów, wręcz nie do rozerwania (nie ma możliwość rozwarstwienia się mat puzzle podczas eksploatacji).

Mata puzzle jest łatwa w utrzymaniu czystości. W procesie produkcyjnym maty cięte są wodą, dlatego nie mają szorstkich powierzchni.

W CENIE – OBRAMOWANIE MATY!

Każda mata do ćwiczeń ma swoje obramowanie, które jest już w cenie – nie musisz dokupować obramowania.

INNE INFORMACJE NA TEMAT MATY PUZZLE

Każdy model maty puzzle pasuje wyłącznie do tego samego modelu puzzli (mata o jednej wysokości i strukturze nie będzie pasowała do innego podobnego modelu).

Brak opisu
Więcej informacji
Zdjęcie obrotowe Nie
Brak opisu
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Brak opisu

Brak powiązanych postów

Brak opisu