Ten sklep wymaga tzw. plików cookies, aby uruchomić wszystkie oferowane funkcje. Używając tego sklepu, zgadzasz się na korzystanie z nich i na nasza politykę prywatności. - Przeczytaj więcej - Ukryj tą wiadomość

Worki bułgarskie

Worki bułgarskie

Worki bułgarskie – bulgarian bag to worki do ćwiczeń wykonane z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej wypełnione bawełną i dociążane torpedami z piaskiem. Worek bułgarski to idealny sprzęt do treningu, dzięki któremu w szybkim czasie wzmocnisz swoje mięśnie oraz wyrzeźbisz ciało.

Doskonała jakość worków bułgarskich. W naszym sklepie online odnajdziesz jedne z najbardziej wytrzymałych i niezawodnych worków bułgarskich renomowanego polskiego producenta sprzętu sportowego - RING. Worki bułgarskie RING zyskały sobie grono zwolenników zarówno wśród początkujących i aktywnych sportowców, a także zawodowych trenerów. Worek do ćwiczeń można wypełnić piaskiem bądź żwirem. Wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałych i zarazem elastycznych materiałów.

Atrakcyjna cena. Jesteśmy polskim producentem sprzętu sportowego i sprzętu do sztuk walki, dlatego oferujemy atrakcyjne ceny oraz doskonałą jakość naszego sprzętu. Bulgarian bag zwane workami bułgarskimi polecane są przez Wicemistrza Świata i Mistrza Europy BJJ Damiana Grabowskiego.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.