Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Rękawice treningowe to podstawowy i najważniejszy ekwipunek boksera. To od ich dobrego dopasowania zależy często, czy walka zostanie wygrana. Rolą rękawic bokserskich jest nie tylko ochrona dłoni boksera, ale także jego ciała, gdyż bokser osłania je właśnie rękami podczas uderzeń. Rękawice treningowe zapobiegają również wielu kontuzjom zawodników. Od doboru odpowiednich rękawic będzie zależała jakość treningu, wymierzanych ciosów, a także ochrona zawodnika jak i przeciwnika. Warto przed zakupem zadać sobie pytanie, do jakiego trybu walki i treningów będziemy używali naszych rękawic?
Czytaj więcej
Bandaże bokserskie to niezbędna pomoc i zabezpieczenie dla zawodnika zarówno profesjonalnego jak i tego, który dopiero zaczyna swoją przygodę z boksem lub innymi sztukami walki. Bandaże bokserskie dobiera się odpowiednio do rodzaju sportu, jaki zawodnik chce uprawiać. Pamiętaj o dopasowaniu długości bandażu do rozmiaru dłoni, a także do wielkości rękawic bokserskich, by nic podczas intensywnego treningu nie uwierało i nie blokowało Twoich dłoni.
Czytaj więcej
RING BOKSERSKI – miejsce które ma moc

Kiedyś bokserom rysowało się małe kółko w centrum pola walki, gdzie spotykali się na początku każdej rundy, stąd właśnie wzięła się nazwa ring. Do dziś miejsce to tworzy pewną przestrzeń, pewne centrum i jest niezbędne na drodze do samodoskonalenia.

Czytaj więcej
POWERBAG uniwersalny oraz wielofunkcyjny przyrząd treningowy

Powerbag firmy RING to jeden z najbardziej uniwersalnych i wielofunkcyjnych przyrządów treningowych. Ten niepozorny worek dzięki licznym uchwytom oraz odpowiedniej wadze, pozwala na ukształtowanie sylwetki zwiększając zarazem siłę, kondycję i wytrzymałość. Powerbag to idealna alternatywa dla sztangi, hantli i kettlebells.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-09
dobry worek
2023-02-27
Świetny produkt. Wysyłka na czas
pixel