Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Worki treningowe stojące

( ilość produktów: 1 )

Worek stojący to idealna alternatywa dla klasycznych wiszących worków bokserskich. Konstrukcja worka stojącego pozwala na treningi w każdym miejscu bez ingerencji w ściany czy sufit.

Różnice między workiem bokserskim stojącym i wiszącym

Kupując worek bokserski stojący otrzymasz zestaw, który jest w całości składany i rozkładany co pozwali ci na położenie go w dowolnym miejscu. Poza oszczędnością miejsca w domu, na siłowni czy na sali treningowej, możesz także taki worek bokserski bez większego problemu przenieść np. na trening poza domem. Jeśli mamy worek treningowy wiszący na suficie lub ścianie jest to utrudnione, gdyż mocowania są na stałe zamocowane i chęć zmiany lokalizacji worka wiąże się z całą rozbiórką i zakładaniem mocowania w innym miejscu. Oczywiście w takim wypadku każdy stojący worek też może zostać ściągnięty na chwile, ale mocowanie będzie odstawać i może przeszkadzać.

Zawartość zestawu - worki treningowe stojące

Stojące worki treningowe są w górnej części połączone z bazą przez 12 wytrzymałych śrub, a ich podstawa wykonana jest z wytrzymałego polietylenu o wysokiej gęstości. Worki treningowe stojące mają solidną bazę, zapewniającą stabilność całej konstrukcji, poprzez wypełnienie jej z użyciem piasku lub wody. Podstawa ma też uszczelkę, która pozwala na szybkie i łatwe jej opróżnienie. Wielkość podstawy pozwala na uzupełnienie i obciążenie jej wodą nawet do wagi ok. 55kg a piaskiem do wagi około 80kg. Podstawa worka ma także miejsce na 12 przyssawek, można je dodatkowo zamontować, aby na płaskich nawierzchniach zwiększyły przyczepność do podłoża. Worek treningowy wykonany jest z trwałego i mocnego materiału, jakim jest PVC. W środku worka jest mocno ubita pianka poliuretanowa, dbająca o odpowiednią twardość i wygodę w czasie treningu bokserskiego.

Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do złożenia konstrukcji oraz klucz płaski i instrukcję obsługi.

Worek stojący - zalety treningu

Worek treningowy wolnostojący zapewni ci miejsce do ćwiczeń uderzeń, treningu szybkości i kopnięć. Przy serii mocnych ciosów, takie worki zapewnią stabilność i nie będą się przewracać. Worki treningowe stojące są w stanie przyjąć bardzo mocne ciosy i delikatnie się odchylić w przeciwieństwie do wiszących. Są także bardziej delikatne dla dłoni i kostek przez wypełnienie pianką. Stojące worki treningowe przydają się też w treningach pod mma i muay thai, szczególnie do kopnięć, wysokich i średnich. Stojące worki treningowe zapewniają bardziej realistyczny trening.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 44 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Worek super.
2024-01-22
Obsługa super, 4 gwiazdki tylko dlatego, że zamawiałam biały worek a przyszedł czerwony.
pixel