Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ochraniacze na zęby

( ilość produktów: 10 )

Profesjonalne ochraniacze na zęby - wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które idealnie dopasowują się do kształtu szczęki. Ochraniacz stosowany jest do wszystkich kontaktowych sportów.

Ochraniacz na zęby - podstawowe zabezpieczenie do sportów walki

Ochraniacz zębów to prawdopodobnie jedno z najważniejszych zabezpieczeń, jakie należy posiadać w swoim asortymencie. Tak zwana szczęka bokserska zabezpiecza nasze zęby, które są mocno narażone podczas treningu w sportach walki. Wynika to z dużej ilości uderzeń, wymierzonych w głowę, między innymi właśnie w szczękę, która jest mocno narażona na urazy. Szczęka bokserska założona na górną szczękę, w przypadku ochraniacza pojedynczego, lub na całość uzębienia zapewni nam bezpieczeństwo od kontuzji podczas treningów.Profesjonalne ochraniacze na zęby - wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które idealnie dopasowują się do kształtu szczęki. Ochraniacz stosowany jest do wszystkich kontaktowych sportów.

Uformowany ochraniacz - co to znaczy i jak to zrobić?

Ochraniacze na zęby nie są od razu gotowe do założenia. Szczęki każdego z nas są inne, dlatego ochraniacze na zęby trzeba zawczasu dopasować, czyli uformować na naszą szczękę. Formowanie ochraniacza jest proste, wrzucamy go do naczynia zalanego wrzącą wodą i czekamy od 30 do 60 sekund, konkretny czas będzie w instrukcji ochraniacza. Następnie, po namoczeniu w gorącej wodzie wyciągamy ochraniacze na zęby, schładzamy lekko pod strumieniem zimnej wody i nakładamy go na zęby. Przyciskamy go do górnej szczęki i zasysamy powietrze, aby dopasować ochraniacz do naszej szczęki. Po około minucie poczujemy, że ochraniacz się uformował.

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 44 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Worek super.
2024-02-02
Super
pixel