Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

RING BOKSERSKI – miejsce które ma moc

2022-06-02
RING BOKSERSKI – miejsce które ma moc

Dlaczego to miejsce ma moc?

Zarówno dla zawodnika, trenera jak i dla właściciela obiektu przynosi on ogromne korzyści. Przybliżmy je w skrócie.

 

- dla TRENERA najważniejsze jest żeby zawodnik miał wyczucie pola walki. Walka nabiera zupełnie innego wymiaru, gdy przenosisz się z sali treningowej o powierzchni 100m2 na ring o polu walki 5x5m. Okazuje się, że zawodnik nie ma gdzie uciekać, musi więc zwrócić większą uwagę na pracę nóg. Automatycznie więc podnosi się poziom treningu. Właściwa technika, która jest tak kluczowa dla treningów bokserskich zakłada m.in. szybkie przemieszczanie się po ringu.

- dla ZAWODNIKA to przede wszystkim większa frajda boksować na ringu niż tylko na macie. Ale poza ogromną satysfakcją, zawodnik jeszcze bardziej skupia się nad doskonaleniem techniki, ponieważ na ringu każdy ruch ma ogromne znaczenie. Żeby zwyciężać trzeba nieustannie podnosić swoje umiejętności by jak mawiał Ali: „latać jak motyl i żądlić jak pszczoła”. Dopiero na ringu walka nabiera profesjonalnego charakteru.

- dla WŁAŚCICIELI OBIEKTU  ring bokserski jest świetną powierzchnią reklamową. Logotyp klubu bądź logo sponsora można wydrukować nawet w kilku miejscach na ringu. Poza tym posiadanie ringu bokserskiego przyciąga wiele osób trenujących różne sztuki walki np.: kickboxing, boks, Muay Thai, K1, MMA itd.

O FIRMIE

Nasza firma- RING jest obecnie jednym z czołowych producentów sprzętu sportowego w Polsce. Osiągnęliśmy to dzięki doświadczeniu, które wynika z wieloletniej tradycji w produkcji takiego sprzętu. Niezliczone godziny prób i błędów, testowania  materiałów , sprawdzania wytrzymałości doprowadziły nas do stworzenia produktów najwyższej jakości. W sporcie nie ma mowy o niepewnym sprzęcie czy o tańszych zamiennikach. Sprzęt sportowy musi być wytrzymały i przede wszystkim bezpieczny dla zawodników. Produkcja niezawodnego produktu, który spełnia wymagania nawet profesjonalistów jest największą misją naszej firmy. Nasze ringi poleca olimpijczyk Grzegorz Skrzecz.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI I OFERTA

Ringi bokserskie dzielimy na dwie główne  kategorie: podłogowe i z podestem.

Podłogowe ringi są znacznie tańsze, często używane są w siłowniach oraz klubach fitness. Nasze ringi są montowane bez pomocy śrób, przez co montaż jest łatwy, szybki i przyjemny. Cały ring składa się z 8 elementów stalowych. Można go dzięki temu używać na targach i różnych eventach.

Ringi z podestem natomiast mają taką zaletę, że można na nich rozgrywać wszelkie zawody rangi międzynarodowej. Można zorganizować galę różnych sztuk walki. Nasze ringi z podestem są bardzo wytrzymałe, ponieważ wykonane są ze stalowych profili zamkniętych, drewnianego podestu oraz maty piankowej wysokiego gatunku. Cała konstrukcja jest skręcana i bardzo stabilna. Standardowo konstrukcja ringu jest lakierowana ale na życzenie klienta może być też ocynkowana ogniowo. Możemy wydrukować dowolne logo na linach, narożnikach, macie i kotarze bocznej.  Ringi z podestem są głównym wyposażeniem  w klubach bokserskich ale również w służbach mundurowych, MOSIRACH, Centralnych Ośrodkach Przygotowań Olimpijskich itp.

Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, różnorodne możliwości konfiguracji pomagają dostosować ringi do posiadanego miejsca jak i do budżetu klienta. Jesteśmy w stanie wykonać ring o każdym wymiarze a nawet ring prostokątny np. 7x5m.  Możemy też ring dopasować do wnęki.  Do wszystkich oferowanych produktów nasza firma zapewnia serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Szybka bezpieczna dostrawa, łatwość składania zamówień. Polecam!
2023-02-25
jest ok
pixel